NEN: VZMR - snadno, rychle, elektronicky a bez chyb (Další termín 1. 11. 2017)

23. října 2017 09:00-15:00 hod

Ing. Lukáš Beránek

Lektor se specializací na elektronizaci veřejných zakázek, především pak na problematiku Národního elektronického nástroje (NEN). Po studiích nastoupil na Ministerstvo pro místní rozvoj, Odbor elektronizace veřejných zakázek a koncesí, kde pracoval na správě a optimalizaci projektu NEN jako projektový manažer. V současné době působí jako lektor a metodický poradce v oblasti elektronizace veřejných zakázek a dále jako administrátor veřejných zakázek pro Řízení letového provozu České republiky, s.p. Vystudoval obor Podnikání a administrativa na fakultě Provozně-ekonomické na České zemědělské univerzitě v Praze.

Forma Seminář
Datum 23. října 2017
Délka 1 den (09:00 - 15:00 hod.)
Úroveň Začátečník
Určeno pro Zadavatele

Cíl

Cílem školení je seznámit vás s Národním elektronickým nástrojem, který umožňuje komplexní administraci veřejných zakázek jak v režimu zákona č. 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek, tak mimo tento zákon. V rámci tohoto školení se dozvíte, jak správně využívat národní elektronický nástroj a pomůžeme vám s jeho administrací v rámci veřejných zakázek malého rozsahu.

V ceně je zahrnuto

Každý účastník od nás obdrží tištěné materiály k této problematice. Po celý den pro Vás máme připraveno několik druhů ovocných šťáv, kávu, čaj a horkou čokoládu. Na dopolední přestávku Vám nachystáme několik druhů chlebíčků a další drobné občerstvení. K obědu od nás dostanete stravenku, kterou můžete využít v místních restauracích.

Pro účast na tomto semináři je účastník povinnen přinést si osobní notebook.
(V případě že zájemce o kurz nedisponuje tímto zařízením, prosím o kontaktování na telefonní číslo 295 565 126 několik dní před konáním kurzu.)

Rozsah a náplň
• Představení NEN - obecné informace
• Prezentace neautorizované části NEN
• Prezentace autorizované části NEN
• Administrace veřejné zakázky mimo režim zákona v NEN
• Příprava zadávacích podmínek
• Úprava podmínek na základě vysvětlení zadávací dokumentace
• Průběh posouzení a hodnocení nabídek a jeho zaznamenání v NEN
• Dotazy, diskuze
Místo konání
Zastávka tramvaje – č. 3, 8 – Křižíkova. Metro „B“ – zastávka Křižíkova. Vchod do budovy je přímo u východu z metra.
NEN: VZMR - snadno, rychle, elektronicky a bez chyb (Další termín 1. 11. 2017)
Celkem 4 659 Kč (s DPH)

Partneři

Více