Příprava nabídky od A do Z

29. května 2017 09:00-15:00 hod

Bc. Martina Filková

V oblasti veřejných zakázek působí od roku 2016 jako junior projektová manažerka veřejných zakázek se specializací na komplexní administraci zadávacích řízení a poradenství v oblasti veřejných zakázek.Zabývá se administrací všech druhů zadávacích řízení od zakázek malého rozsahu po nadlimitní zakázky. Do její působnosti spadá také problematika elektronizace veřejných zakázek, profily zadavatele a vývoj elektronických aplikací pro administraci veřejných zakázek pro zadavatele.

Bc. Petra Nádvorníková

V oblasti veřejných zakázek se v OTIDEA specializuje na komplexní administraci zadávacích řízení a poradenství. Zabývá se administrací všech druhů zadávacích řízení od zakázek malého rozsahu po řízení s využitím elektronické aukce včetně zadávacích řízení financovaných z operačních fondů EU. Věnuje se školení v oblasti zákona o veřejných zakázkách a zákona o registru smluv.

Forma Seminář
Datum 29. května 2017
Délka 1 den (09:00 - 15:00 hod.)
Úroveň Začátečník
Určeno pro Dodavatele

Cíl

Cílem školení je informovat Vás, kde lze nalézt veřejné zakázky, a jak získat další informace potřebné pro zpracování nabídky. Dáme Vám návod, jak číst zadávací dokumentaci tak, abyste byli schopni připravit nabídku do zadávacího řízení. Budeme Vás informovat o rozsahu možných požadavků zadavatelů na prokázání kvalifikačních předpokladů a zejména způsobech jejich prokazování. Na otevřeném a zjednodušeném podlimitním řízení si ukážeme průběh zadávacího řízení. Prozradíme Vám, co se děje s Vaší nabídkou, jakým procesem prochází po jejím podání a na jaké informace od zadavatele máte nárok. Seminář je určený pro začátečníky.

V ceně je zahrnuto

Každému účastníkovi je zapůjčen tablet s prezentací, kterou po ukončení semináře obdrží v elektronické podobě. Po celý den pro Vás máme připraveno několik druhů ovocných šťáv, kávu, čaj a horkou čokoládu. Na dopolední přestávku Vám nachystáme několik druhů chlebíčků a další drobné občerstvení. K obědu od nás dostanete stravenku, kterou můžete využít v místních restauracích.
Rozsah a náplň
  • Kde a jak hledat veřejnou zakázku
  • Jak získat informace k veřejné zakázce
  • Typy zadávacích řízení se zaměřením na otevřené a zjednodušené podlimitní řízení
  • Jak číst zadávací dokumentaci
  • Prokazování kvalifikace
  • Další náležitosti nabídky
  • Co se děje s Vaší nabídkou po jejím podání
  • Dotazy, diskuse
Místo konání
Zastávka tramvaje – č. 3, 8 – Křižíkova. Metro „B“ – zastávka Křižíkova. Vchod do budovy je přímo u východu z metra.
Příprava nabídky od A do Z
Celkem 4 417 Kč (s DPH)

Partneři

Více