Specialista na zadávání veřejných zakázek (AKREDITOVÁNO MV ČR) - ÚZ zdarma pro každého účastníka

20. března 2018 09:00-15:30 hod

Mgr. Kateřina Koláčková

V oblasti veřejných zakázek působí od roku 2004 se specializací na komplexní administraci zadávacích řízení a poradenství v oblasti veřejných zakázek. Je ředitelkou společnosti OTIDEA avz s.r.o. Aktivně přednáší a publikuje. V loňském roce proškolila přes 180 zadavatelů a uchazečů o veřejné zakázky. Pravidelně přednáší na odborných konferencích a účastní se veřejných diskuzí k zákonu. Souhrnná hodnota jí realizovaných projektů je v řádech desítek miliard korun. Mezi její referenční klienty patří Senát ČR, Úřad vlády ČR, města a obce ČR, aj.   

Forma Seminář
Datum 20. března 2018
Délka 1 den (09:00 - 15:30 hod.)
Úroveň Středně pokročilý
Určeno pro Úředníky územních samosprávných celků dle § 2 odst. 4 – 7 zákona č. 312/2002 Sb. a vedoucí úředníky, kteří jsou zadavateli z pohledu veřejných zakázek.

Cíl

Cílem akreditovaného vzdělávacího programu je proškolení kompetentních úředníků veřejné správy v pravidlech zákona o veřejných zakázkách, v platném znění, včetně praktické aplikace jednotlivých předmětných forem zadávacích řízení na reálných modelových příkladech.

Jedná se o exkluzivní školení akreditované Ministerstvem vnitra ČR, které je pořádáno v malém počtu účastníků s důrazem na každého z vás. Každý úředník, který se školení zúčastní, obdrží celostátně platný certifikát o absolvování akreditovaného vzdělávacího programu "Specialista na zadávání veřejných zakázek".


Účastníci školení získají jako dárek vstup do aplikace "LeXikon VZ" na dva měsíce zdarma.


V ceně je zahrnuto

Publikace ÚPLNÉ ZNĚNÍ NOVÉHO ZÁKONA O ZADÁVÁNÍ VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK pro každého účastníka zdarma.

Po celý den pro Vás máme připraveno několik druhů ovocných šťáv, kávu, čaj a horkou čokoládu. Na dopolední přestávku Vám nachystáme několik druhů chlebíčků a další drobné občerstvení. K obědu od nás dostanete stravenku.

Každý úředník, který se školení zúčastní, obdrží celostátně platný certifikát o absolvování akreditovaného vzdělávacího programu "Specialista na zadávání veřejných zakázek".
  

Rozsah a náplň
  • Obecná ustanovení zákona
  • Druhy a režimy veřejných zakázek
  • Základní ustanovení o zadávacích řízeních
  • Účastník zadávacího řízení, komise, přizvaní odborníci
  • Podlimitní režim
  • Nadlimitní režim
  • Zjednodušený režim
  • Průběh řízení po podání nabídky
  • Ukončení zadávacího řízení
  • Ochrana proti nesprávnému postupu zadavatele
Místo konání
Zastávka tramvaje – č. 3, 8 – Křižíkova. Metro „B“ – zastávka Křižíkova. Vchod do budovy je přímo u východu z metra.
Specialista na zadávání veřejných zakázek (AKREDITOVÁNO MV ČR) - ÚZ zdarma pro každého účastníka
Celkem 4 719 Kč (s DPH)

Partneři

Více