Workshop: Příprava nabídky krok za krokem aneb jak při přípravě nabídky nešlápnout vedle

8. srpna 2017 09:00-15:00 hod

Bc. Martina Filková

V oblasti veřejných zakázek působí od roku 2016 jako junior projektová manažerka veřejných zakázek se specializací na komplexní administraci zadávacích řízení a poradenství v oblasti veřejných zakázek.Zabývá se administrací všech druhů zadávacích řízení od zakázek malého rozsahu po nadlimitní zakázky. Do její působnosti spadá také problematika elektronizace veřejných zakázek, profily zadavatele a vývoj elektronických aplikací pro administraci veřejných zakázek pro zadavatele.

Bc. Petra Nádvorníková

V oblasti veřejných zakázek se v OTIDEA specializuje na komplexní administraci zadávacích řízení a poradenství. Zabývá se administrací všech druhů zadávacích řízení od zakázek malého rozsahu po řízení s využitím elektronické aukce včetně zadávacích řízení financovaných z operačních fondů EU. Věnuje se školení v oblasti zákona o veřejných zakázkách a zákona o registru smluv.

Forma Workshop
Datum 8. srpna 2017
Délka 1 den (09:00 - 15:00 hod.)
Úroveň Začátečník
Určeno pro Dodavatele

Cíl

V rámci workshopu Vás seznámíme s pravidly a postupy pro zpracování nabídky do veřejné zakázky. Poradíme Vám, jak správně nabídku sestavit, a to jak s pohledu zákonných náležitostí, tak s ohledem na požadavky zadavatele. Ukážeme, co hledat v zadávací dokumentaci, aby Vaše nabídka měla všechny podstatné náležitosti. Školení je vhodné pro úplné nováčky v oblasti veřejných zakázek či pro začátečníky s krátkou praxí.  

V ceně je zahrnuto

Každému účastníkovi je zapůjčen tablet s prezentací, kterou po ukončení semináře obdrží v elektronické podobě. Po celý den pro Vás máme připraveno několik druhů ovocných šťáv, kávu, čaj a horkou čokoládu. Na dopolední přestávku Vám nachystáme několik druhů chlebíčků a další drobné občerstvení. K obědu od nás dostanete poukázku do místní restaurace Šalanda.
Rozsah a náplň
  • Přehled základních pravidel dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
  • Druhy zadávacích řízení a specifika podání nabídek do jednotlivých typů zadávacích řízení
  • Obsahové náležitosti nabídky
  • Žádosti o vysvětlení, podání nabídky, nástin průběhu zadávacího řízení po podání nabídky
  • Výzva k vysvětlení a součinnost před podpisem smlouvy
  • Praktická ukázka zadávací dokumentace a přípravy nabídky
Místo konání
Zastávka tramvaje – č. 3, 8 – Křižíkova. Metro „B“ – zastávka Křižíkova. Vchod do budovy je přímo u východu z metra.
Workshop: Příprava nabídky krok za krokem aneb jak při přípravě nabídky nešlápnout vedle
Celkem 4 235 Kč (s DPH)

Partneři

Více