WORKSHOP: Příprava nabídky od A do Z

29. listopadu 2017 09:00-15:00 hod

Bc. Petra Nádvorníková

V oblasti veřejných zakázek se v OTIDEA specializuje na komplexní administraci zadávacích řízení a poradenství. Zabývá se administrací všech druhů zadávacích řízení od zakázek malého rozsahu po řízení s využitím elektronické aukce včetně zadávacích řízení financovaných z operačních fondů EU. Věnuje se školení v oblasti zákona o veřejných zakázkách a zákona o registru smluv.

Forma Workshop
Datum 29. listopadu 2017
Délka 1 den (09:00 - 15:00 hod.)
Úroveň Začátečník
Určeno pro Dodavatele

Cíl

Cílem školení je ukázat, kde lze nalézt veřejné zakázky, a jak získat informace potřebné pro zpracování nabídky. Dáme Vám návod, jak číst zadávací dokumentaci, abyste správně připravili nabídku do zadávacího řízení. Budeme Vás informovat o rozsahu možných požadavků zadavatelů na prokázání kvalifikace a způsobu jejího prokazování. Na otevřeném a zjednodušeném podlimitním řízení si ukážeme průběh zadávacího řízení. Vysvětlíme Vám, co se děje s Vaší nabídkou a jakým procesem prochází po jejím podání a na jaké informace od zadavatele máte nárok. Seminář je určený pro začátečníky.

V ceně je zahrnuto

Každému účastníkovi je zapůjčen tablet s prezentací, kterou po ukončení semináře obdrží v elektronické podobě. Po celý den pro Vás máme připraveno několik druhů ovocných šťáv, kávu, čaj a horkou čokoládu. Na dopolední přestávku Vám nachystáme několik druhů chlebíčků a další drobné občerstvení. K obědu od nás dostanete poukázku do restaurace Šalanda Karlín.
Rozsah a náplň
  • Kde a jak hledat veřejnou zakázku
  • Jak získat informace k veřejné zakázce
  • Typy zadávacích řízení se zaměřením na otevřené a zjednodušené podlimitní řízení
  • Jak číst zadávací dokumentaci
  • Prokazování kvalifikace
  • Další náležitosti nabídky
  • Co se děje s Vaší nabídkou po jejím podání
  • Dotazy, diskuse
Místo konání
Zastávka tramvaje – č. 3, 8 – Křižíkova. Metro „B“ – zastávka Křižíkova. Vchod do budovy je přímo u východu z metra.
Přihlaste se na školení: WORKSHOP: Příprava nabídky od A do Z
Celkem 4 598 Kč (s DPH)

Partneři

Více