Workshop: Příprava nabídky v praxi - elektronická vs. papírová

6. září 2017 09:00-14:00 hod

Mgr. Kateřina Koláčková

V oblasti veřejných zakázek působí od roku 2004 se specializací na komplexní administraci zadávacích řízení a poradenství v oblasti veřejných zakázek. Je ředitelkou společnosti OTIDEA avz s.r.o. Aktivně přednáší a publikuje. V loňském roce proškolila přes 180 zadavatelů a uchazečů o veřejné zakázky. Pravidelně přednáší na odborných konferencích a účastní se veřejných diskuzí k zákonu. Souhrnná hodnota jí realizovaných projektů je v řádech desítek miliard korun. Mezi její referenční klienty patří Senát ČR, Úřad vlády ČR, města a obce ČR, aj.   

Forma Workshop
Datum 6. září 2017
Délka 1 den (09:00 - 14:00 hod.)
Úroveň Začátečník
Určeno pro Dodavatele

Cíl

Cílem workshopu je informovat Vás, kde lze nalézt veřejné zakázky, a jak získat od zadavatele další informace potřebné pro zpracování nabídky. Dáme Vám návod, jak číst zadávací dokumentaci tak, abyste byli schopni připravit nabídku do zadávacího řízení. Budeme Vás informovat o rozsahu možných požadavků zadavatelů na prokázání kvalifikačních předpokladů a způsobech jejich prokazování. Na otevřeném a zjednodušeném podlimitním řízení si ukážeme průběh zadávacího řízení. Prozradíme Vám, co se děje s Vaší nabídkou a jakým procesem prochází po jejím podání, na jaké informace od zadavatele máte nárok a jak se můžete bránit. Seminář je určený pro začátečníky. 

V ceně je zahrnuto

Každému účastníkovi je zapůjčen tablet s prezentací, kterou po ukončení semináře obdrží v elektronické podobě. Po celý den pro Vás máme připraveno několik druhů ovocných šťáv, kávu, čaj a horkou čokoládu. Na dopolední přestávku Vám nachystáme několik druhů chlebíčků a další drobné občerstvení. K obědu od nás dostanete poukázku do restaurace Šalanda Karlín. 
Rozsah a náplň
  • Kde a jak hledat veřejnou zakázku
  • Jak získat informace k veřejné zakázce
  • Druhy zadávacích řízení se zaměřením na otevřené a zjednodušené podlimitní řízení
  • Jak číst zadávací dokumentaci
  • Prokazování kvalifikace
  • Další náležitosti nabídky
  • Co se děje s Vaší nabídkou po jejím podání
  • Dotazy, diskuse
Místo konání
Zastávka tramvaje – č. 3, 8 – Křižíkova. Metro „B“ – zastávka Křižíkova. Vchod do budovy je přímo u východu z metra.
Přihlaste se na školení: Workshop: Příprava nabídky v praxi - elektronická vs. papírová
Celkem 3 630 Kč (s DPH)

Partneři

Více