Workshop: Příprava námitek a obrana proti nesprávnému postupu zadavatele

23. ledna 2018 09:00-14:00 hod

Mgr. Lucie Moravčíková

V oblasti veřejných zakázek působí od roku 2009 se specializací na právní aspekty zadávacích řízení a veškeré související otázky, otázka koncesních řízení a elektronických tržišť. V současné době působí na pozici vedoucí právního oddělení společnosti OTIDEA. Aktivně přednáší a publikuje. Proškolila přes 1 800 zadavatelů na problematiku e-tržišť v rámci projektu Vzdělávání uživatelů e-tržišť jako součásti NIPEZ a jen v loňském roce proškolila přes 700 zadavatelů a uchazečů o veřejné zakázky. Mezi její referenční klienty patří Senát ČR, Asociace mediálních agentur, aj.

Forma Workshop
Datum 23. ledna 2018
Délka 1 den (09:00 - 14:00 hod.)
Úroveň Středně pokročilý
Určeno pro Dodavatele

Cíl

Cílem školení je Vás seznámit a detailně upozornit na ochranu práv uchazečů od počátku řízení. Zabývat se budeme správnými postupy a prostředky, které jsou Vám k tomu dány. Nebude se však jednat o právní teorii, ale praktické školení založené na know-how získaném ve stovkách konkrétních případů z praxe. Zaměříme se také na to, kdy a v jaké formě je vhodné s jednotlivými námitkami přijít a jakou mají šanci na úspěch. Upozorníme Vás na důležité důkazy či tvrzení, kterými je třeba svá práva podpořit. Zastavíme se také u konkrétní rozhodovací praxe. Dostatečný prostor bude ponechán pro Vaše dotazy a diskusi. Na závěr získáte osvědčení o absolvování kurzu.

V ceně je zahrnuto

Každému účastníkovi je zapůjčen tablet s prezentací, kterou po ukončení semináře obdrží v elektronické podobě. Po celý den pro Vás máme připraveno několik druhů ovocných šťáv, kávu, čaj a horkou čokoládu. Na dopolední přestávku Vám nachystáme několik druhů chlebíčků a další drobné občerstvení. K obědu od nás dostanete poukázku do restaurace Šalanda.
Rozsah a náplň
  • Co zadavatel smí a co ne?
  • Správný postup při napadení řízení v jeho jednotlivých fázích
  • Jaké prostředky jsou účastníkovi k tomu dány (dotazy, námitky, návrhy)
  • Kdy a v jaké formě je vhodné s jednotlivými námitkami přijít
  • Jakou mají námitky účastníka šanci na úspěch
  • Jakými důkazy či tvrzeními je třeba ochranu svých práv podpořit
  • Nejčastější a opakující se chyby účastníků
  • Konkrétní rozhodovací praxe ÚOHS
  • Dotazy, diskuse
Místo konání
Zastávka tramvaje – č. 3, 8 – Křižíkova. Metro „B“ – zastávka Křižíkova. Vchod do budovy je přímo u východu z metra.
Přihlaste se na školení: Workshop: Příprava námitek a obrana proti nesprávnému postupu zadavatele
Celkem 2 904 Kč (s DPH)

Partneři

Více