ZPĚT

Hvězdy září v září aneb úspěšný tandem opět spolu

Lektor:
Mgr. Kateřina Koláčková
Mgr. Lucie Moravčíková
Datum: 29.09.2021
Délka: 03:00 hod (09:00 - 12:00)
Forma: Školení
Úroveň: Středně pokročilý
Určeno pro: Zadavatele
Mgr. Kateřina Koláčková

Lektorka Kateřina Koláčková se více než 18 let věnuje ve společnosti OTIDEA komplexní administraci zadávacích řízení a poradenství v oblasti veřejných zakázek. V roce 2015 se stala ředitelkou poradenské společnosti OTIDEA.

Pravidelně přednáší na odborných konferencích, seminářích a účastní se veřejných diskuzí k zákonu. Souhrnná hodnota jí realizovaných projektů je v řádech úctyhodných stovek miliard korun.

Mezi její referenční klienty patří Senát ČR, Úřad vlády ČR, ale především města a obce. 

Kateřina Koláčková je nejpovolanější lektor díky své rozsáhlé praxi se schopností vysvětlit nejsložitější problematiku v oblasti veřejných zakázek laikům i profesionálům.

Její školení jsou vedená poutavou formou bez zbytečných výkladů paragrafů - probíranou látku vysvětluje na praktických příkladech ze své praxe.

Mgr. Lucie Moravčíková

V oblasti veřejných zakázek působí od roku 2009 se specializací na právní aspekty zadávacích řízení a veškeré související otázky, otázka koncesních řízení a elektronických tržišť. V současné době působí na pozici vedoucí právního oddělení společnosti OTIDEA. Aktivně přednáší a publikuje. Proškolila přes 1 800 zadavatelů na problematiku e-tržišť v rámci projektu Vzdělávání uživatelů e-tržišť jako součásti NIPEZ a jen v loňském roce proškolila přes 700 zadavatelů a uchazečů o veřejné zakázky. Mezi její referenční klienty patří Senát ČR, Asociace mediálních agentur, aj.

Rozsah a náplň

  1. Stanovení předpokládané hodnoty
  2. Sčítání a dělení veřejných zakázek
  3. Změny závazku ze smlouvy
  4. Otázka přiměřenosti kvalifikace
  5. „oblíbené „dotazy kontrol dotací na ucelenost dokumentace
  6. Možnost diskuze v průběhu celého školení

Cíl

Zákon o zadávaní́ veřejných zakázek známe, ale co se  podívat na špeky, které vypadají třeba i jednoduše, ale ve finále vám mohou zkomplikovat život. Jak je to se stanovením předpokládané́ hodnoty, sčítáním, dělení zakázek? Toť otázka. K tomu navíc přidáme změny závazku ze smlouvy. Je to tak složité́ jak se zdá? Ne, jen je potřeba umět číst mezi řádky. Otázka přiměřenosti kvalifikace a “oblíbené́” dorazy kontrol dotaci na ucelenost dokumentace samozřejmě nesmí chybět.

 

Místo konání

Hotel Olšanka

Táboritská 23/1000, Praha 3 - Žižkov

Zastávka tramvaje č. 5, 9, 15, 26 - Olšanské náměstí
Zastávka metra A - Flora

Cena:
2 690,00 Kč
+ 21% DPH
3 254,90 Kč s DPH

K objednávce školení od nás dostanete slevu 500 Kč na libovolný wellness balíček od hotelu Olšanka v Praze.
Pravidla akce naleznete ZDE.

neco

Školení na míru

Sestavte si školení, které bude odpovídat Vašim představám. Zrealizujeme jej pro Vás na klíč.

Zjistit více