ZPĚT

Smlouva na veřejnou zakázku aneb zadáním zakázky vše teprve začíná

Lektor:
Mgr. Miroslav Knob
Datum: 04.10.2021
Délka: 02:00 hod (10:30 - 12:30)
Forma: ONLINE školení
Úroveň: Středně pokročilý
Určeno pro: Zadavatele
Mgr. Miroslav Knob

Po absolvování Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně působil pět let na ÚOHS jako vedoucí oddělení na Sekci veřejných zakázek. V současné chvíli pracuje ve společnosti OTIDEA na pozici právníka a poradce v oblasti veřejných zakázek. V oblasti veřejných zakázek se specializuje na veřejné zakázky se zahraničními dodavateli, nákupy vědeckých přístrojů a speciálních zařízení v oblasti vědy a výzkumu. Kromě aktivní administrátorské činnosti se specializuje na námitky a přezkumy u ÚOHS pro dodavatelskou sféru.

Cíl

Smlouva občas bývá přehlíženou částí veřejné zakázky. Ale pro dodavatele i zadavatele je to ten nejdůležitější dokument  - právě smlouva vám určuje, jak se bude zakázka realizovat. 

Na co si ve smlouvě dát pozor z hlediska veřejných zakázek? Jak ji provázat se zadávací dokumentací? Jak si vyhradit její změnu a co si mohu následně dovolit upravit? 

Na všechny tyto otázky se odpověď dozvíte na našem workshopu.

Těsně před začátkem vysílání Vám odešleme jedinečný odkaz pro vstup, který jednoduše vložíte do internetového prohlížeče a není třeba nic víc.

Potřebujete svůj vlastní PC a internetové připojení. V průběhu školení budete mít možnost klást otázky pomocí psaných komentárů nebo mikrofonu a lektoři na ně průběžně budou reagovat.

Místo konání

Webové rozhraní online přenosu

Cena:
1 800,00 Kč
+ 21% DPH
2 178,00 Kč s DPH

V případě online kurzů je jedna přihláška platná pro jednoho účastníka kurzu, objednatel není oprávněn zpřístupnit obsah školení více než jedné osobě. V případě, že se kurzu má účastnit více osob od téhož objednatele, je objednatel povinen požádat o multilicenci. V případě, že nebude o multilicenci požádáno, jedná se o neoprávnění užití práv třetí osoby.

neco

Školení na míru

Sestavte si školení, které bude odpovídat Vašim představám. Zrealizujeme jej pro Vás na klíč.

Zjistit více