ZPĚT

EÚ zakázky pro firmy aneb Sáhněte si na dotace

Lektor:
Richard Lev
Datum: 18.01.2022
Délka: 03:00 hod (09:00 - 12:00)
Forma: ONLINE školení
Úroveň: Začátečník
Určeno pro: Dodavatele
Richard Lev
Richard Lev

Přednášející disponuje 16 letou praxí v oblasti problematiky EU fondů v České republice i na Slovensku, s čímž souvisí know-how, které bude součásti školení. Působil jako člen představenstva společnosti Euro Dotácie, a.s. a společnosti Erste Grantika. Ve svém portfoliu má řadu úspěšně zrealizovaných investičních záměrů.

Rozsah a náplň

Máte zájem rozvíjet svoje podnikání? Chystáte se využít, nebo jste již využili také jiné zdroje financování než vlastní úspory nebo úvěr? Například dotace? Na semináři se dozvíte jak správně plánovat financování s pomocí dotací, jakých chyb se vyvarovat, na co se připravit a na co si dát při realizaci dotačního projektu pozor. Cílem je, mimo jiné, pochopení základního rámce problematiky strukturálních fondů, dále základní podmínky přijatelnosti pro žadatele a to jak na úrovni podniku, tak na úrovni projektového záměru. Současně se také dozvíte přehled připravovaných dotací.

Cíl

Cílem je, mimo jiné, pochopení základního rámce problematiky strukturálních fondů, dále základní podmínky přijatelnosti pro žadatele a to jak na úrovni podniku, tak na úrovni projektového záměru. Současně se také dozvíte přehled připravovaných dotací.

Místo konání

Webové rozhraní online přenosu

Poznámka

Těsně před začátkem vysílání Vám odešleme jedinečný odkaz pro vstup, který jednoduše vložíte do internetového prohlížeče a není třeba nic víc.

Potřebujete svůj vlastní PC a internetové připojení. V průběhu školení budete mít možnost klást otázky pomocí psaných komentárů nebo mikrofonu a lektoři na ně průběžně budou reagovat.

Cena:
2 990,00 Kč
+ 21% DPH
3 617,90 Kč s DPH

V případě online kurzů je jedna přihláška platná pro jednoho účastníka kurzu, objednatel není oprávněn zpřístupnit obsah školení více než jedné osobě. V případě, že se kurzu má účastnit více osob od téhož objednatele, je objednatel povinen požádat o multilicenci. V případě, že nebude o multilicenci požádáno, jedná se o neoprávnění užití práv třetí osoby.

Otidea vzdělávání

Školení na míru

Sestavte si školení, které bude odpovídat Vašim představám. Zrealizujeme jej pro Vás na klíč.

Zjistit více