ZPĚT

Evidence skutečných majitelů po novele - nové povinnosti a sankce za jejich porušení

Lektor:
JUDr. Pavel Zuska
Datum: 14.02.2023
Délka: 03:00 hod (09:00 - 12:00)
Forma: Školení
Úroveň: Středně pokročilý
Určeno pro: Dodavatele
JUDr. Pavel Zuska
JUDr. Pavel Zuska

Po absolvování Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze se dal Pavel na dráhu advokáta, která ho přivedla až k založení advokátní kanceláře OTIDEA LEGAL s.r.o.

Ve své praxi se zaměřuje na občanské a obchodní právo, zejména na právo smluvní, cizí mu však není ani právo trestní. V přednášení a školení není Pavel žádný nováček, odbornou právní problematiku přednášel i na seminářích organizovaných prestižním odborným nakladatelstvím C. H. Beck. 

U nás v OTIDEA školí Pavel hlavně smluvní agendu a trestně-právní problematiku, často v tandemu se svým kolegou Mirkem Knobem.

Rozsah a náplň

Seminář seznámí účastníky s právní úpravou evidence skutečných majitelů, zejména novým vymezením okruhu evidujících osob (kdo po novelizaci musí také zjišťovat a zapisovat skutečného majitele), novým vymezením skutečného majitele (kdo se nově stává skutečným majitelem a kdo jím naopak již není), úpravou automatického průpisu do evidence skutečných majitelů atd. Seminář upozorní i na přechodná ustanovení novely a jejich vliv na nové povinné osoby včetně sankcí za nedodržení zákona.

 

Cíl

Seminář je vhodný pro zástupce soukromých společností, na které dopadají povinnosti vyplývající z právní úpravy evidence skutečných majitelů. Cílem semináře je seznámit účastníky s právní úpravou zákona o evidenci skutečných majitelů ve světle novelizace, která nabyla účinnosti 1. října 2022. Seminář nabídne účastníkům přehled o právní úpravě evidence skutečných majitelů se zvláštním důrazem na nové vymezení evidujících osob, nové vymezení skutečného majitele a hrozící sankce. 

 

Místo konání

Hotel Olšanka

Táboritská 1000/23, Praha 3 - Žižkov

Zastávka tramvaje č. 5, 9, 15, 26 - Olšanské náměstí
Zastávka metra A - Flora

Cena:
2 990,00 Kč
+ 21% DPH
3 617,90 Kč s DPH

V ceně je zahrnuto organizační zajištění, náklady lektora, materiály pro účastníky, občerstvení.

Otidea vzdělávání

Školení na míru

Sestavte si školení, které bude odpovídat Vašim představám. Zrealizujeme jej pro Vás na klíč.

Zjistit více