ZPĚT

Jak reagovat na turbulentní dění na trhu nejen stavebních zakázek

Lektor:
Mgr. Miroslav Knob
Datum: 02.06.2022
Délka: 03:15 hod (09:00 - 12:15)
Forma: Školení
Úroveň: Středně pokročilý
Určeno pro: Zadavatele a dodavatele
Mgr. Miroslav Knob
Mgr. Miroslav Knob

Po absolvování Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně působil pět let na ÚOHS jako vedoucí oddělení na Sekci veřejných zakázek. V současné chvíli pracuje ve společnosti OTIDEA na pozici právníka a poradce v oblasti veřejných zakázek. V oblasti veřejných zakázek se specializuje na veřejné zakázky se zahraničními dodavateli, nákupy vědeckých přístrojů a speciálních zařízení v oblasti vědy a výzkumu. Kromě aktivní administrátorské činnosti se specializuje na námitky a přezkumy u ÚOHS pro dodavatelskou sféru.

Rozsah a náplň

1) Jak plánovat zakázku, pokud jsem zadavatel

2) Co zohlednit v přípravě nabídky, pokud jsem dodavatel

3) Užitečná smluvní ustanovení (inflační a jiné doložky, vyhrazené změny závazku)

4) Odstoupení od podané nabídky

5) Změna smlouvy a její možnosti

Cíl

Poslední měsíce jsou značně turbulentní. Zadavatelé i dodavatelé se potýkají s rostoucí inflací a nepředvídatelností trhu nejen ve stavebnictví. Plány zadavatelů nabourávají dramatické růsty cen materiálů, dodavatelé nejsou schopni odhadnout cenu, podané nabídky jsou po měsíci nerealizovatelné a k tomu všemu je potřeba problémy řešit již u podepsaných smluv. Pokud se vám právě zatočila hlava, protože tyhle problémy znáte i ze svých zakázek, neváhejte, náš nový praktický workshop vám pomůže se v těchto nelehkých problémech zorientovat na představí vám možná řešení.

 

Společně se podíváme na problematiku turbulentního trhu nejen ve stavebnictví z pohledu zadavatele i dodavatele. Ukážeme si, jak případným problémům nejlépe předcházet a jak je řešit, pokud nastanou a to nejlépe tak, aby řešení bylo akceptovatelné pro obě strany smlouvy.

Místo konání

Hotel Olšanka

Táboritská 1000/23, Praha 3 - Žižkov

Zastávka tramvaje č. 5, 9, 15, 26 - Olšanské náměstí
Zastávka metra A - Flora

Cena:
2 990,00 Kč
+ 21% DPH
3 617,90 Kč s DPH
Otidea vzdělávání

Školení na míru

Sestavte si školení, které bude odpovídat Vašim představám. Zrealizujeme jej pro Vás na klíč.

Zjistit více