ZPĚT

Nákup informačních technologií ve veřejné správě

Lektor:
Mgr. Miroslav Knob
Zdeněk Hřích
Datum: 15.11.2021
Délka: 06:00 hod (09:00 - 15:00)
Forma: ONLINE školení
Úroveň: Středně pokročilý
Určeno pro: Zadavatele
Mgr. Miroslav Knob
Mgr. Miroslav Knob

Po absolvování Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně působil pět let na ÚOHS jako vedoucí oddělení na Sekci veřejných zakázek. V současné chvíli pracuje ve společnosti OTIDEA na pozici právníka a poradce v oblasti veřejných zakázek. V oblasti veřejných zakázek se specializuje na veřejné zakázky se zahraničními dodavateli, nákupy vědeckých přístrojů a speciálních zařízení v oblasti vědy a výzkumu. Kromě aktivní administrátorské činnosti se specializuje na námitky a přezkumy u ÚOHS pro dodavatelskou sféru.

Zdeněk Hřích
Zdeněk Hřích

Lektor získal své zkušenosti působením v nadnárodních korporacích, kde pracoval na různých pozicích a projektech. Nabyté zkušenosti dále předává nastupujícím generacím nejen na vysokých školách. Architekt kybernetické bezpečnosti s vazbou na zákon o kybernetické bezpečnosti 181/2014 Sb., senior security consultant a soudní znalec v oborech kybernetika a ekonomie. 

Rozsah a náplň

1) Specifika nákupu IT ve veřejné správě

2) Jakým způsobem IT budu nakupovat

3) Příprava zakázky

4) Stanovení zadávacích podmínek a kvalifikace

5) Způsoby hodnocení

6) Výsledek veřejné zakázky

pohled experta na IT:

x) Definice/specifikace nekonfliktních parametrů

x) SW/HW na míru

x) problematika autorských práv u IT zakázek

x) životní cyklus, údržba, vyřazení z provozu

x) role posudků u VZ

x) problematika "vyrobců/dodavatelů“

Diskuse

Cíl

Nákup informačních technologií bývá ve veřejné správě často výzva. Mimo všechna úskalí nákupu IT je totiž nutné znát i zákon o zadávání veřejných zakázek. Proto jsme dali dohromady dva experty, kteří vám v rámci tohoto školení představí kompletní pohled na věc – Zdeněk Hřích je expert na problematiku IT a soudní znalec a Miroslav Knob z advokátní kanceláře OTIDEA LEGAL s.r.o. je právník a expert na veřejné zakázky. Společně představí praktický pohled na zadávání IT zakázek pro veřejnou správu a vyvrátí všechny mýty o tom, že podle zákona o zadávání veřejných zakázek nelze nakoupit kvalitní IT služby.

Školení určené zadavatelům i dodavatelům.

Místo konání

Webové rozhraní online přenosu

Poznámka

Těsně před začátkem vysílání Vám odešleme jedinečný odkaz pro vstup, který jednoduše vložíte do internetového prohlížeče a není třeba nic víc.

Potřebujete svůj vlastní PC a internetové připojení. V průběhu školení budete mít možnost klást otázky pomocí psaných komentárů nebo mikrofonu a lektoři na ně průběžně budou reagovat.

Cena:
3 500,00 Kč
+ 21% DPH
4 235,00 Kč s DPH

V případě online kurzů je jedna přihláška platná pro jednoho účastníka kurzu, objednatel není oprávněn zpřístupnit obsah školení více než jedné osobě. V případě, že se kurzu má účastnit více osob od téhož objednatele, je objednatel povinen požádat o multilicenci. V případě, že nebude o multilicenci požádáno, jedná se o neoprávnění užití práv třetí osoby.

Otidea vzdělávání

Školení na míru

Sestavte si školení, které bude odpovídat Vašim představám. Zrealizujeme jej pro Vás na klíč.

Zjistit více