ZPĚT

Nedovolené spojování a dělení zakázek – jak zabránit pokutě

Lektor:
Mgr. Kateřina Koláčková
Mgr. Miroslav Knob
Datum: 01.12.2021
Délka: 03:00 hod (09:00 - 12:00)
Forma: ONLINE školení
Úroveň: Středně pokročilý
Určeno pro: Zadavatele
Mgr. Kateřina Koláčková
Mgr. Kateřina Koláčková

Lektorka Kateřina Koláčková se více než 18 let věnuje ve společnosti OTIDEA komplexní administraci zadávacích řízení a poradenství v oblasti veřejných zakázek. V roce 2015 se stala ředitelkou poradenské společnosti OTIDEA.

Pravidelně přednáší na odborných konferencích, seminářích a účastní se veřejných diskuzí k zákonu. Souhrnná hodnota jí realizovaných projektů je v řádech úctyhodných stovek miliard korun.

Mezi její referenční klienty patří Senát ČR, Úřad vlády ČR, ale především města a obce. 

Kateřina Koláčková je nejpovolanější lektor díky své rozsáhlé praxi se schopností vysvětlit nejsložitější problematiku v oblasti veřejných zakázek laikům i profesionálům.

Její školení jsou vedená poutavou formou bez zbytečných výkladů paragrafů - probíranou látku vysvětluje na praktických příkladech ze své praxe.

Mgr. Miroslav Knob
Mgr. Miroslav Knob

Po absolvování Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně působil pět let na ÚOHS jako vedoucí oddělení na Sekci veřejných zakázek. V současné chvíli pracuje ve společnosti OTIDEA na pozici právníka a poradce v oblasti veřejných zakázek. V oblasti veřejných zakázek se specializuje na veřejné zakázky se zahraničními dodavateli, nákupy vědeckých přístrojů a speciálních zařízení v oblasti vědy a výzkumu. Kromě aktivní administrátorské činnosti se specializuje na námitky a přezkumy u ÚOHS pro dodavatelskou sféru.

Rozsah a náplň

  1. Stanovení předpokládané hodnoty
  2. Pravidla pro sčítání a dělení a konkrétní příklady
  3. Rozdíl mezi průzkumem trhu a předběžnou tržní konzultací
  4. Jaké jsou pravidla pro zadávání veřejných zakázek dělených na části

Cíl

Dělit, nebo nedělit - to je, oč tu běží. Na rozdíl od Hamleta, naši lektoři mají odpověď. NA praktických ukázkách a rozhodnutích ÚOHS vám ukážeme jak stanovit předpokládanou hodnotu, jak dělit veřejnou zakázku na části a jak následně postupovat. Chceme Vás upozornit na možná rizika spojování zakázek a nedovolené omezení hospodářské soutěže. 

Těsně před začátkem vysílání Vám odešleme jedinečný odkaz pro vstup, který jednoduše vložíte do internetového prohlížeče a není třeba nic víc.

Potřebujete svůj vlastní PC a internetové připojení. V průběhu školení budete mít možnost klást otázky pomocí psaných komentárů nebo mikrofonu a lektoři na ně průběžně budou reagovat.

Místo konání

Webové rozhraní online přenosu

Cena:
2 990,00 Kč
+ 21% DPH
3 617,90 Kč s DPH

V případě online kurzů je jedna přihláška platná pro jednoho účastníka kurzu, objednatel není oprávněn zpřístupnit obsah školení více než jedné osobě. V případě, že se kurzu má účastnit více osob od téhož objednatele, je objednatel povinen požádat o multilicenci. V případě, že nebude o multilicenci požádáno, jedná se o neoprávnění užití práv třetí osoby.

Otidea vzdělávání

Školení na míru

Sestavte si školení, které bude odpovídat Vašim představám. Zrealizujeme jej pro Vás na klíč.

Zjistit více