ZPĚT

Nejnovější rozhodnutí ÚOHS a jejich dopad na VZ

Lektor:
Mgr. Miroslav Knob
Datum: 02.02.2022
Délka: 04:00 hod (09:00 - 13:00)
Forma: ONLINE školení
Úroveň: Středně pokročilý
Určeno pro: Zadavatele
Mgr. Miroslav Knob
Mgr. Miroslav Knob

Po absolvování Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně působil pět let na ÚOHS jako vedoucí oddělení na Sekci veřejných zakázek. V současné chvíli pracuje ve společnosti OTIDEA na pozici právníka a poradce v oblasti veřejných zakázek. V oblasti veřejných zakázek se specializuje na veřejné zakázky se zahraničními dodavateli, nákupy vědeckých přístrojů a speciálních zařízení v oblasti vědy a výzkumu. Kromě aktivní administrátorské činnosti se specializuje na námitky a přezkumy u ÚOHS pro dodavatelskou sféru.

Cíl

Cílem tohoto školení je seznámit účastníky s nejnovějším vývojem v rozhodovací praxi Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže. V rámci školení budou prezentována rozhodnutí ÚOHS z poslední doby, která mají největší dopad na praxi zadávání veřejných zakázek. Rozhodnutí bude vysvětleno v kontextu jeho dopadu na aplikaci zákona o zadávání veřejných zakázek a zasazeno do kontextu celkové rozhodovací praxe ÚOHS.

Místo konání

Webové rozhraní online přenosu

Poznámka

Těsně před začátkem vysílání Vám odešleme jedinečný odkaz pro vstup, který jednoduše vložíte do internetového prohlížeče a není třeba nic víc.

Potřebujete svůj vlastní PC a internetové připojení. V průběhu školení budete mít možnost klást otázky pomocí psaných komentárů nebo mikrofonu a lektoři na ně průběžně budou reagovat.

Cena:
2 000,00 Kč
+ 21% DPH
2 420,00 Kč s DPH

V případě online kurzů je jedna přihláška platná pro jednoho účastníka kurzu, objednatel není oprávněn zpřístupnit obsah školení více než jedné osobě. V případě, že se kurzu má účastnit více osob od téhož objednatele, je objednatel povinen požádat o multilicenci. V případě, že nebude o multilicenci požádáno, jedná se o neoprávnění užití práv třetí osoby.

Otidea vzdělávání

Školení na míru

Sestavte si školení, které bude odpovídat Vašim představám. Zrealizujeme jej pro Vás na klíč.

Zjistit více