ZPĚT

Změny v prokazování kvalifikace ve veřejných zakázkách s přihlédnutím k aktuální rozhodovací praxi - pro dodavatele

Lektor:
Mgr. Lucie Moravčíková
Datum: 25.01.2022
Délka: 03:15 hod (09:00 - 12:15)
Forma: ONLINE školení
Úroveň: Středně pokročilý
Určeno pro: Dodavatele
Mgr. Lucie Moravčíková
Mgr. Lucie Moravčíková

V oblasti veřejných zakázek působí od roku 2009 se specializací na právní aspekty zadávacích řízení zejména s přihlédnutím ke stanovení předpokládané hodnoty veřejných zakázek, změn závazku ze smlouvy a veškeré související otázky, otázku koncesních řízení a oblasti elektronizace veřejných zakázek.  

V současné době působí na pozici právníka společnosti OTIDEA. Aktivně přednáší, publikuje a poskytuje poradenství jak veřejným zadavatelům, zadavatelům sektorových veřejných zakázek tak i dodavatelům, kterým zejména pomáhá s přípravou nabídek a obranou proti nesprávnému postupu zadavatele. 

Proškolila několik tisíc zadavatelů i dodavatelů ve veřejných zakázkách. Ve svých školeních se zaměřuje na osvětlení složité oblasti veřejných zakázek tak, aby se účastníci následně snáze orientovali nejen v zákoně, ale především v nekonečném množství povinností a pravidel.

Rozsah a náplň

• Rozsah požadavků na kvalifikaci
• Prokazování kvalifikace z pohledu jednotlivých typů řízení – zaměření na rozdíly mezi otevřeným a zjednodušeným podlimitním řízením
• Prokazování kvalifikace prostřednictvím poddodavatele (subdodavatele)
• Prokazování kvalifikace v případě společné nabídky více dodavatelů
• Nejčastější chyby při prokazování kvalifikace

  • Aktuální rozhodovací praxe vztahující se k prokazování kvalifikace.

Cíl

Cílem workshopu je seznámit účastníky s aktuální problematikou rozsahu prokazování kvalifikace ve veřejných zakázkách. Vysvětlíme Vám rozdíly při prokazování kvalifikace dle druhu zadávacího řízení – se zaměřením na otevřené a zjednodušené podlimitním řízení. Budeme Vás informovat o povinnostech komise při ukončení posouzení kvalifikace a informacích, na které máte jako účastníci nárok.

Místo konání

Webové rozhraní online přenosu

Poznámka

Těsně před začátkem vysílání Vám odešleme jedinečný odkaz pro vstup, který jednoduše vložíte do internetového prohlížeče a není třeba nic víc.

Potřebujete svůj vlastní PC a internetové připojení. V průběhu školení budete mít možnost klást otázky pomocí psaných komentárů nebo mikrofonu a lektoři na ně průběžně budou reagovat.

V případě online kurzů je jedna přihláška platná pro jednoho účastníka kurzu, objednatel není oprávněn zpřístupnit obsah školení více než jedné osobě. V případě, že se kurzu má účastnit více osob od téhož objednatele, je objednatel povinen požádat o multilicenci. V případě, že nebude o multilicenci požádáno, jedná se o neoprávnění užití práv třetí osoby.

Cena:
2 690,00 Kč
+ 21% DPH
3 254,90 Kč s DPH
Otidea vzdělávání

Školení na míru

Sestavte si školení, které bude odpovídat Vašim představám. Zrealizujeme jej pro Vás na klíč.

Zjistit více