ZPĚT

Praktické příklady zakázek malého rozsahu

Lektor:
Mgr. Jakub Kubíček, DiS
Datum: 11.08.2022
Délka: 04:00 hod (09:00 - 13:00)
Forma: ONLINE školení
Úroveň: Začátečník
Určeno pro: Zadavatele
Mgr. Jakub Kubíček, DiS
Mgr. Jakub Kubíček, DiS

Jakub je aktivním administrátorem zakázek v různých odvětvích, a to zejména zakázek financovaných z dotačních titulů. Do jeho portfolia patří zejména veřejné zakázky na dodávky vybavení a stavební obnovu památek a budov, ale rovněž i veřejné zakázky na služby, například svozy komunálního odpadu a další. Zadavatelům je vždy k dispozici a nebojí se nových výzev. Mezi jeho klienty patří obce, města, subjekty čerpající dotace i státní organizace.

Rozsah a náplň

  • Pojem a zákonné vymezení zakázek malého rozsahu
  • Základní pravidla zadávaní veřejných zakázek v souvislosti s VZMR
  • Nezákonné dělení veřejných zakázek v souvislosti s VZMR
  • Přezkum veřejných zakázek malého rozsahu
  • Praktické aspekty zadávání veřejných zakázek malého rozsahu - VZOROVÝ PŘÍKLAD
  • Vhodné nastavení interních předpisů

Cíl

Cílem tohoto prezenčního kurzu je seznámit účastníka s nejzákladnějším druhem veřejných zakázek, a to veřejnou zakázkou malého rozsahu.

I když jsou veřejné zakázky malého rozsahu zadávané mimo režim zákona, mají svá určitá pravidla, kterými se musíme řídit. V rámci prezenčního kurzu vás naučíme efektivně vytvářet zadávací dokumentace k tomuto druhu veřejných zakázek a rovněž vás seznámíme s nejpodstatnějšími aspekty. Cílem kurzu je, aby se účastník nebál sestavit zadávací dokumentaci, vyhlásit jí a pozvolna dojít až k podpisu smlouvy mezi zadavatelem a vybraným dodavatelem.

Místo konání

Webové rozhraní online přenosu

Poznámka

Těsně před začátkem vysílání Vám odešleme jedinečný odkaz pro vstup, který jednoduše vložíte do internetového prohlížeče a není třeba nic víc.

Potřebujete svůj vlastní PC a internetové připojení. V průběhu školení budete mít možnost klást otázky pomoci psaných komentárů a lektoři na ně průběžně budou reagovat.

Cena:
2 990,00 Kč
+ 21% DPH
3 617,90 Kč s DPH
Otidea vzdělávání

Školení na míru

Sestavte si školení, které bude odpovídat Vašim představám. Zrealizujeme jej pro Vás na klíč.

Zjistit více