ZPĚT

Stavební zakázky komplexne s důrazem na smlouvy

Lektor:
Mgr. Miroslav Knob
Datum: 03.11.2021
Délka: 06:00 hod (09:00 - 15:00)
Forma: ONLINE školení
Úroveň: Středně pokročilý
Určeno pro: Zadavatele
Mgr. Miroslav Knob
Mgr. Miroslav Knob

Po absolvování Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně působil pět let na ÚOHS jako vedoucí oddělení na Sekci veřejných zakázek. V současné chvíli pracuje ve společnosti OTIDEA na pozici právníka a poradce v oblasti veřejných zakázek. V oblasti veřejných zakázek se specializuje na veřejné zakázky se zahraničními dodavateli, nákupy vědeckých přístrojů a speciálních zařízení v oblasti vědy a výzkumu. Kromě aktivní administrátorské činnosti se specializuje na námitky a přezkumy u ÚOHS pro dodavatelskou sféru.

Rozsah a náplň

1) Smlouvy na veřejné zakázky

3) Před zahájením stavební zakázky – předběžné tržní konzultace

4) Smlouva a zadávací podmínky

5) Kvalifikace ve stavebních zakázkách

6) Nabídky a jejich posouzení a hodnocení 

7) Podpis smlouvy 

8) Diskuse 

Cíl

Stavební zakázky  patří k těm nejsložitějším. Nejen zakázku správně vysoutěžit, ale také připravit smlouvu, která pokryje všechny problematické aspekty, ale bude férová i pro dodavatele.  Aby vás po absolvování našeho školení nemohlo už nic překvapit, ujme se školení náš zkušený lektor Miroslav Knob z advokátní kanceláře OTIDEA LEGAL s.r.o., který vysvětlí, jak úspěšně realizovat zadávací řízení a na konkrétních příkladech ukáže, na co si dát pozor u přípravy smlouvy. To vše doplněné o zkušenosti z praxe a konkrétní příklady.

Těsně před začátkem vysílání Vám odešleme jedinečný odkaz pro vstup, který jednoduše vložíte do internetového prohlížeče a není třeba nic víc.

Potřebujete svůj vlastní PC a internetové připojení. V průběhu školení budete mít možnost klást otázky pomocí psaných komentárů nebo mikrofonu a lektoři na ně průběžně budou reagovat.

Školení určené zadavatelům i dodavatelům.

Místo konání

Webové rozhraní online přenosu

Cena:
3 500,00 Kč
+ 21% DPH
4 235,00 Kč s DPH

V případě online kurzů je jedna přihláška platná pro jednoho účastníka kurzu, objednatel není oprávněn zpřístupnit obsah školení více než jedné osobě. V případě, že se kurzu má účastnit více osob od téhož objednatele, je objednatel povinen požádat o multilicenci. V případě, že nebude o multilicenci požádáno, jedná se o neoprávnění užití práv třetí osoby.

Otidea vzdělávání

Školení na míru

Sestavte si školení, které bude odpovídat Vašim představám. Zrealizujeme jej pro Vás na klíč.

Zjistit více