ZPĚT

Stavební zakázky a smluvní vzory FIDIC

Lektor:
Mgr. Miroslav Knob
JUDr. Pavel Zuska
Datum: 01.12.2022
Délka: 06:00 hod (09:00 - 15:00)
Forma: Školení
Úroveň: Začátečník
Určeno pro: Zadavatele i dodavatele
Mgr. Miroslav Knob
Mgr. Miroslav Knob

Během studia na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně sbíral Mirek zkušenosti mj. na Ústavním soudu či v Kanceláři veřejného ochránce práv, po ukončení studia pracoval jako vedoucí oddělení na Sekci veřejných zakázek ÚOHS. Po nástupu do OTIDEA se nejprve věnoval administraci veřejných zakázek a v současné době je právníkem v OTIDEA LEGAL. 

Mirek se zaměřuje na právo veřejných zakázek, přezkum námitek a řízení před ÚOHS, v rámci činnosti advokátní kanceláře se nicméně věnuje všem oborům práva. 

Účastníci školení na Mirkovi nejvíce oceňují jeho skvělé vyjadřovací schopnosti a lidský přístup. Díky svým zkušenostem ze státní správy dokáže nahlížet na problém z obou stran barikády a kromě záživného výkladu tak zodpoví i všechny všetečné dotazy z publika. 

JUDr. Pavel Zuska
JUDr. Pavel Zuska

Po absolvování Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze se dal Pavel na dráhu advokáta, která ho přivedla až k založení advokátní kanceláře OTIDEA LEGAL s.r.o.

Ve své praxi se zaměřuje na občanské a obchodní právo, zejména na právo smluvní, cizí mu však není ani právo trestní. V přednášení a školení není Pavel žádný nováček, odbornou právní problematiku přednášel i na seminářích organizovaných prestižním odborným nakladatelstvím C. H. Beck. 

U nás v OTIDEA školí Pavel hlavně smluvní agendu a trestně-právní problematiku, často v tandemu se svým kolegou Mirkem Knobem.

Rozsah a náplň

1) Představení smluvních podmínek FIDIC

2) Výhody a nevýhody smluvních podmínek FIDIC

3) Před zahájením stavební zakázky – předběžné tržní konzultace

4) FIDIC a zadávací podmínky

5) Kvalifikace ve stavebních zakázkách

6) Nabídky a jejich posouzení a hodnocení 

7) Podpis smlouvy 

8) Diskuse

 

Cíl

Stavební zakázky  patří k těm nejsložitějším. Nejen zakázku správně vysoutěžit, ale také připravit smlouvu, která pokryje všechny problematické aspekty, ale bude férová i pro dodavatele.  Aby vás po absolvování našeho školení nemohlo už nic překvapit, ujme se školení náš zkušený lektor Miroslav Knob z advokátní kanceláře OTIDEA LEGAL s.r.o., který vysvětlí, jak úspěšně realizovat zadávací řízení a na konkrétních příkladech ukáže, na co si dát pozor u přípravy smlouvy. To vše doplněné o zkušenosti z praxe a konkrétní příklady.

Školení určené zadavatelům i dodavatelům.

Místo konání

Hotel Olšanka

Táboritská 1000/23, Praha 3 - Žižkov

Zastávka tramvaje č. 5, 9, 15, 26 - Olšanské náměstí
Zastávka metra A - Flora

Cena:
3 500,00 Kč
+ 21% DPH
4 235,00 Kč s DPH

Organizační a technické zabezpečení, náklady lektora, materiály pro účastníky, občerstvení

Otidea vzdělávání

Školení na míru

Sestavte si školení, které bude odpovídat Vašim představám. Zrealizujeme jej pro Vás na klíč.

Zjistit více