ZPĚT

VELIKONOČNÍ VÝPRASK - setkání, po kterém budete na všechny koledníky dokonale připraveni!

Lektor:
Mgr. Kateřina Koláčková
Mgr. Miroslav Knob
JUDr. Pavel Zuska
Datum: 04.04.2023
Délka: 03:00 hod (09:00 - 12:00)
Forma: Školení
Úroveň: Středně pokročilý
Určeno pro: Zadavatele i dodavatele
Mgr. Kateřina Koláčková
Mgr. Kateřina Koláčková

Kateřina Koláčková se již více než 20 let věnuje administraci veřejných zakázek a poradenství v této oblasti. 
Její spokojení klienti jsou například Senát ČR, Úřad vlády ČR, města a obce, jejichž projekty dosáhly souhrnné hodnoty v řádech stovek miliard korun. Kateřina pravidelně přednáší na odborných konferencích a seminářích a také školí v OTIDEA. 
Její školení jsou zaměřena jak na ostřílené profesionály, tak na nováčky v oboru. Na jejích školeních se naučíte nejen suché znění paragrafů, ale také si vyzkoušíte, co vás čeká v praxi. 

Kateřina vysvětluje složité problematiky na praktických příkladech a její školení jsou velmi užitečná pro každého, kdo se chce v oblasti veřejných zakázek zdokonalit.

Mgr. Miroslav Knob
Mgr. Miroslav Knob

Během studia na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně sbíral Mirek zkušenosti mj. na Ústavním soudu či v Kanceláři veřejného ochránce práv, po ukončení studia pracoval jako vedoucí oddělení na Sekci veřejných zakázek ÚOHS. Po nástupu do OTIDEA se nejprve věnoval administraci veřejných zakázek a v současné době je právníkem v OTIDEA LEGAL. 

Mirek se zaměřuje na právo veřejných zakázek, přezkum námitek a řízení před ÚOHS, v rámci činnosti advokátní kanceláře se nicméně věnuje všem oborům práva. 

Účastníci školení na Mirkovi nejvíce oceňují jeho skvělé vyjadřovací schopnosti a lidský přístup. Díky svým zkušenostem ze státní správy dokáže nahlížet na problém z obou stran barikády a kromě záživného výkladu tak zodpoví i všechny všetečné dotazy z publika. 

JUDr. Pavel Zuska
JUDr. Pavel Zuska

Po absolvování Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze se dal Pavel na dráhu advokáta, která ho přivedla až k založení advokátní kanceláře OTIDEA LEGAL s.r.o.

Ve své praxi se zaměřuje na občanské a obchodní právo, zejména na právo smluvní, cizí mu však není ani právo trestní. V přednášení a školení není Pavel žádný nováček, odbornou právní problematiku přednášel i na seminářích organizovaných prestižním odborným nakladatelstvím C. H. Beck. 

U nás v OTIDEA školí Pavel hlavně smluvní agendu a trestně-právní problematiku, často v tandemu se svým kolegou Mirkem Knobem.

Rozsah a náplň

  • Inflace, změny smlouvy – co můžu a co ne
  • Nárok na náhradu škody při vyloučení aneb přelomové rozhodnutí soudu
  • Předběžná tržní konzultace vždy před zahájením nebo můžeme i v průběhu?
  • Kvalifikace, věčné téma nastavení podmínek
  • Zkušenosti z hodnotících pohovorů.

Velikonočního zajíčka budou jako vždy dělat naši zkušení lektoři Katka, Mirek a Pavel, kteří vás již na Mikuláše provedli Zakázkovým peklem. Nečekejte výklad formou prezentace či monology. Připravili jsme si pro vás konkrétní příklady, přemýšlíme nad řešeními a hlavně diskutujeme o všem, co se děje v praxi veřejných zakázek. Tahle koleda bude bohatá, pojďte s námi úspěšně vkročit do jara !

Cíl

Ve veřejných zakázkách vás může vypráskat kde kdo. Kontrola dotací, Úřad pro ochranu hospodářské soutěže, nebo povedený dodavatel. Nenechte se načapat nepřipravení a pro tyhle koledníky si přichystejte džber plný ledové vody! 

Místo konání

Hotel Olšanka

Táboritská 1000/23, Praha 3 - Žižkov

Zastávka tramvaje č. 5, 9, 15, 26 - Olšanské náměstí
Zastávka metra A - Flora

Cena:
3 000,00 Kč
+ 21% DPH
3 630,00 Kč s DPH

Organizační technické zabezpečení, náklady lektora, materiály pro účastníky, občerstvení.

Otidea vzdělávání

Školení na míru

Sestavte si školení, které bude odpovídat Vašim představám. Zrealizujeme jej pro Vás na klíč.

Zjistit více