ZPĚT

VELKÁ NOVELA zákona o zadávání veřejných zakázek.

Lektor:
Mgr. Kateřina Koláčková
Mgr. Miroslav Knob
Datum: 16.02.2023
Délka: 03:00 hod (09:00 - 12:00)
Forma: Školení
Úroveň: Středně pokročilý
Určeno pro: Zadavatele
Mgr. Kateřina Koláčková
Mgr. Kateřina Koláčková

Lektorka Kateřina Koláčková se již téměř 20 let věnuje administraci veřejných zakázek a poradenství v této oblasti. Kromě školení v OTIDEA pravidelně přednáší na odborných konferencích a seminářích. 

Souhrnná hodnota projektů pod její taktovkou je již v řádech stovek miliard korun a mezi její spokojené klienty patří např. Senát ČR, Úřad vlády ČR, ale především města a obce. 

Díky své rozsáhlé praxi dokáže Kateřina vysvětlit i tu nejsložitější problematiku na praktických příkladech, a to jak ostříleným profesionálům, tak nováčkům v oboru. Na jejích školeních neuslyšíte jen suché znění paragrafů, ale opravdu si vyzkoušíte, co vás v praxi čeká a nemine. 

Mgr. Miroslav Knob
Mgr. Miroslav Knob

Během studia na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně sbíral Mirek zkušenosti mj. na Ústavním soudu či v Kanceláři veřejného ochránce práv, po ukončení studia pracoval jako vedoucí oddělení na Sekci veřejných zakázek ÚOHS. Po nástupu do OTIDEA se nejprve věnoval administraci veřejných zakázek a v současné době je právníkem v OTIDEA LEGAL. 

Mirek se zaměřuje na právo veřejných zakázek, přezkum námitek a řízení před ÚOHS, v rámci činnosti advokátní kanceláře se nicméně věnuje všem oborům práva. 

Účastníci školení na Mirkovi nejvíce oceňují jeho skvělé vyjadřovací schopnosti a lidský přístup. Díky svým zkušenostem ze státní správy dokáže nahlížet na problém z obou stran barikády a kromě záživného výkladu tak zodpoví i všechny všetečné dotazy z publika. 

Rozsah a náplň

  • Představení novely
  • Legislativní proces novely
  • Podrobné představení změn
  • Shrnutí důsledků pro praxi
  • Závěr

Cíl

Dlouho očekávaná velká novela zákona o zadávání veřejných zakázek je zde. Pozor, nejedná se o žádnou dílčí úpravu, zákonodárci provedli kompletní revizi zákona, který doznal značných změn. Přibyly nové povinnosti, některé jsou zase pryč, některé fáze zadávacího řízení doznaly značných změn a aby toho nebylo málo, zásadní novinky máme v řízení před ÚOHS. S naším školením vás ale žádná změna nezaskočí. Naši zkušení lektoři Kateřina Koláčková a Miroslav Knob vás provedou novelou krok za krokem, projdeme si společně každý změněný paragraf a vysvětlíme si, jaké dopady bude mít provedená změna na vaši praxi. Pokud v novele tápete, tak neváhejte. Neznalost zákona neomlouvá.

Místo konání

Hotel Olšanka

Táboritská 1000/23, Praha 3 - Žižkov

Zastávka tramvaje č. 5, 9, 15, 26 - Olšanské náměstí
Zastávka metra A - Flora

Cena:
3 500,00 Kč
+ 21% DPH
4 235,00 Kč s DPH

Organizační a technické zabezpečení, náklady lektora, materiály pro účastníky, občerstvení

Otidea vzdělávání

Školení na míru

Sestavte si školení, které bude odpovídat Vašim představám. Zrealizujeme jej pro Vás na klíč.

Zjistit více