ZPĚT

NOVELA zákona o zadávání veřejných zakázek

Lektor:
Mgr. Kateřina Koláčková
Mgr. Miroslav Knob
Datum: 05.04.2023
Délka: 03:00 hod (09:00 - 12:00)
Forma: Školení
Úroveň: Středně pokročilý
Určeno pro: Zadavatele
Mgr. Kateřina Koláčková
Mgr. Kateřina Koláčková

Kateřina Koláčková se již více než 20 let věnuje administraci veřejných zakázek a poradenství v této oblasti. 
Její spokojení klienti jsou například Senát ČR, Úřad vlády ČR, města a obce, jejichž projekty dosáhly souhrnné hodnoty v řádech stovek miliard korun. Kateřina pravidelně přednáší na odborných konferencích a seminářích a také školí v OTIDEA. 
Její školení jsou zaměřena jak na ostřílené profesionály, tak na nováčky v oboru. Na jejích školeních se naučíte nejen suché znění paragrafů, ale také si vyzkoušíte, co vás čeká v praxi. 

Kateřina vysvětluje složité problematiky na praktických příkladech a její školení jsou velmi užitečná pro každého, kdo se chce v oblasti veřejných zakázek zdokonalit.

Mgr. Miroslav Knob
Mgr. Miroslav Knob

Během studia na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně sbíral Mirek zkušenosti mj. na Ústavním soudu či v Kanceláři veřejného ochránce práv, po ukončení studia pracoval jako vedoucí oddělení na Sekci veřejných zakázek ÚOHS. Po nástupu do OTIDEA se nejprve věnoval administraci veřejných zakázek a v současné době je právníkem v OTIDEA LEGAL. 

Mirek se zaměřuje na právo veřejných zakázek, přezkum námitek a řízení před ÚOHS, v rámci činnosti advokátní kanceláře se nicméně věnuje všem oborům práva. 

Účastníci školení na Mirkovi nejvíce oceňují jeho skvělé vyjadřovací schopnosti a lidský přístup. Díky svým zkušenostem ze státní správy dokáže nahlížet na problém z obou stran barikády a kromě záživného výkladu tak zodpoví i všechny všetečné dotazy z publika. 

Rozsah a náplň

  • Změny v oblasti § 19 zákona, tj. nákupy s proměnlivou cenou
  • Změny v oblasti zadávací lhůty a jistoty
  • Poskytování protokolu o odšifrování nabídek
  • Změny v oblasti poskytování součinnosti před uzavřením smlouvy
  • Úpravy v kvalifikaci
  • Změny smlouvy
  • Řízení před ÚOHS

Cíl

Dlouho očekávaná novela zákona o zadávání veřejných zakázek je už tady. Pozor, nejedná se o žádnou dílčí úpravu, zákonodárci provedli kompletní revizi zákona, který doznal značných změn. Zjednodušení procesu zadávání veřejných zakázek, vyjasnění pravidel a změny v řízení před ÚOHS.  S naším školením vás, ale žádná změna nezaskočí aneb kdo je připraven, není překvapen.  Naši zkušení lektoři Kateřina Koláčková a Miroslav Knob vás provedou novelou krok za krokem, projdeme si společně zásadní paragraf a vysvětlíme si, jaké dopady bude mít provedená změna na vaši praxi. Pokud v novele tápete, tak neváhejte. Neznalost zákona neomlouvá.

 

 

Místo konání

Hotel Olšanka

Táboritská 1000/23, Praha 3 - Žižkov

Zastávka tramvaje č. 5, 9, 15, 26 - Olšanské náměstí
Zastávka metra A - Flora

Cena:
3 500,00 Kč
+ 21% DPH
4 235,00 Kč s DPH

Organizační a technické zabezpečení, náklady lektora, materiály pro účastníky, občerstvení

Otidea vzdělávání

Školení na míru

Sestavte si školení, které bude odpovídat Vašim představám. Zrealizujeme jej pro Vás na klíč.

Zjistit více