ZPĚT

Veřejné zakázky pro středně pokročilé zadavatele

Lektor:
Mgr. Miroslav Knob
Datum: 24.08.2022
Délka: 05:00 hod (09:00 - 14:00)
Forma: ONLINE školení
Úroveň: Středně pokročilý
Určeno pro: Zadavatele
Mgr. Miroslav Knob
Mgr. Miroslav Knob

Po absolvování Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně působil pět let na ÚOHS jako vedoucí oddělení na Sekci veřejných zakázek. V současné chvíli pracuje ve společnosti OTIDEA na pozici právníka a poradce v oblasti veřejných zakázek. V oblasti veřejných zakázek se specializuje na veřejné zakázky se zahraničními dodavateli, nákupy vědeckých přístrojů a speciálních zařízení v oblasti vědy a výzkumu. Kromě aktivní administrátorské činnosti se specializuje na námitky a přezkumy u ÚOHS pro dodavatelskou sféru.

Rozsah a náplň

Základní zásady s přihlédnutím k sociálně odpovědnému zadávání

Využití in-house pravidel obchodování mezi zadavateli a s nimi spojenými osobami

Jak stanovit kvalifikaci a nenaběhnout si, omezování účasti dodavatelů v zadávacím řízení

Vyhrazená změna, jako záchrana před turbulentními změnami cen a termínů realizace

Je Cena skutečně tím nejjednodušším řešením v rámci hodnocení

Kdy použít jednací řízení bez uveřejnění

Změny smluv po jejich podpisu a jak je využívat co nejefektivněji. 

Cíl

Cílem kurzu je zasvětit středně pokročilé zadavatele do odborné problematiky specifických institutů zákona o zadávání veřejných zakázek, které při správné aplikaci pomohou usnadnit zadavatelskou praxi nejen v průběhu soutěže ale i při samotném plnění veřejné zakázky.  Pohled na aktuální rozhodovací praxi Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže. 

Místo konání

Webové rozhraní online přenosu

Poznámka

Těsně před začátkem vysílání Vám odešleme jedinečný odkaz pro vstup, který jednoduše vložíte do internetového prohlížeče a není třeba nic víc.

Potřebujete svůj vlastní PC a internetové připojení. V průběhu školení budete mít možnost klást otázky pomocí psaných komentárů nebo mikrofonu a lektoři na ně průběžně budou reagovat.

Cena:
3 500,00 Kč
+ 21% DPH
4 235,00 Kč s DPH

V případě online kurzů je jedna přihláška platná pro jednoho účastníka kurzu, objednatel není oprávněn zpřístupnit obsah školení více než jedné osobě. V případě, že se kurzu má účastnit více osob od téhož objednatele, je objednatel povinen požádat o multilicenci. V případě, že nebude o multilicenci požádáno, jedná se o neoprávnění užití práv třetí osoby.

Otidea vzdělávání

Školení na míru

Sestavte si školení, které bude odpovídat Vašim představám. Zrealizujeme jej pro Vás na klíč.

Zjistit více