ZPĚT

VIP akce - Zakázkové peklo

Lektor:
Mgr. Kateřina Koláčková
Mgr. Miroslav Knob
Datum: 06.12.2022
Délka: 03:00 hod (09:00 - 12:00)
Forma: Školení
Úroveň: Středně pokročilý
Určeno pro: Zadavatele
Mgr. Kateřina Koláčková
Mgr. Kateřina Koláčková

Lektorka Kateřina Koláčková se již téměř 20 let věnuje administraci veřejných zakázek a poradenství v této oblasti. Kromě školení v OTIDEA pravidelně přednáší na odborných konferencích a seminářích. 

Souhrnná hodnota projektů pod její taktovkou je již v řádech stovek miliard korun a mezi její spokojené klienty patří např. Senát ČR, Úřad vlády ČR, ale především města a obce. 

Díky své rozsáhlé praxi dokáže Kateřina vysvětlit i tu nejsložitější problematiku na praktických příkladech, a to jak ostříleným profesionálům, tak nováčkům v oboru. Na jejích školeních neuslyšíte jen suché znění paragrafů, ale opravdu si vyzkoušíte, co vás v praxi čeká a nemine. 

Mgr. Miroslav Knob
Mgr. Miroslav Knob

Během studia na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně sbíral Mirek zkušenosti mj. na Ústavním soudu či v Kanceláři veřejného ochránce práv, po ukončení studia pracoval jako vedoucí oddělení na Sekci veřejných zakázek ÚOHS. Po nástupu do OTIDEA se nejprve věnoval administraci veřejných zakázek a v současné době je právníkem v OTIDEA LEGAL. 

Mirek se zaměřuje na právo veřejných zakázek, přezkum námitek a řízení před ÚOHS, v rámci činnosti advokátní kanceláře se nicméně věnuje všem oborům práva. 

Účastníci školení na Mirkovi nejvíce oceňují jeho skvělé vyjadřovací schopnosti a lidský přístup. Díky svým zkušenostem ze státní správy dokáže nahlížet na problém z obou stran barikády a kromě záživného výkladu tak zodpoví i všechny všetečné dotazy z publika. 

Rozsah a náplň

Na co se můžete těšit?

  • Novinky v rozhodnutí ÚOHS (co nás tento rok zaujalo)
  • Jak nepřepálit kvalifikaci
  • Správně stanovené zadávací podmínky
  • Perličky z kontrol
  • Novela ZZVZ

Cíl

Již tradičně s příchodem Mikuláše a čertů otevře zakázkové peklo. Na zemský povrch se z ohně pekelného vyřítí čerti, místo uhlí nesou v pytlích zákon o zadávání veřejných zakázek! Ale nezoufejte! I letos vás na nečekanou návštěvu páchnoucí sírou pořádně připraví naše hvězdné kombo lektorů, Katka a Mirek.

Projdeme si nejpekelnější okamžiky, které nás uplynulý rok potkaly, podíváme se na novinky z praxe i ÚOHS. Po absolvování tohoto školení se od vás zakázkoví satanáši se zlou potážou a žádná kontrola vás nerozhodí.

S přihlášením neváhejte, školení se koná pouze jednou ročně!

Místo konání

Hotel Olšanka

Táboritská 1000/23, Praha 3 - Žižkov

Zastávka tramvaje č. 5, 9, 15, 26 - Olšanské náměstí
Zastávka metra A - Flora

Cena:
1 900,00 Kč
+ 21% DPH
2 299,00 Kč s DPH

Organizační a technické zabezpečení, náklady lektora, materiály pro účastníky, občerstvení

Otidea vzdělávání

Školení na míru

Sestavte si školení, které bude odpovídat Vašim představám. Zrealizujeme jej pro Vás na klíč.

Zjistit více