ZPĚT

VIP akce - Zakázkové peklo

Lektor:
Mgr. Kateřina Koláčková
Mgr. Miroslav Knob
Mgr. Jakub Kubíček, DiS.
Datum: 06.12.2023
Délka: 03:00 hod (09:00 - 12:00)
Forma: Prezenční školení
Úroveň: Středně pokročilý
Určeno pro: Zadavatele

Rozsah a náplň

  • Novinky v rozhodnutí ÚHOS (co nás tento rok zaujalo)
  • Novela v praktickém pojetí aneb má nějaká úskalí
  • Sčítání, dělení a funkční celky
  • Hodnocení kvality aneb cena není vše

 

Cíl

Vítejte v "Zakázkovém pekle"! Toto není klasika, ale Mikulášská diskuze plná nadhledu (a trochy andělské trpělivosti). Lektoři Katka, Mirek a Kuba vás provedou aktuálními rozhodnutími ÚOHS, tajemstvím hodnocení mimo cenu a novinkami z novely. A co čert nechtěl, podíváme se i do budoucna veřejných zakázek. Přijďte debatovat s námi i vy, ať už jste anděl, čert, nebo jen zvědavec v oboru!

 

Mgr. Kateřina Koláčková
Mgr. Kateřina Koláčková

Vstup do světa veřejných zakázek s Kateřinou Koláčkovou znamená dobrodružství a cestu za znalostmi, které dokážou v praxi skutečně fungovat. S dlouholetou zkušeností v administraci veřejných zakázek a odborným poradenstvím v této složité oblasti je Kateřina respektovanou expertkou. Realizuje a administruje zakázky nejen z dotačních zdrojů, ale také z jiných financovacích zdrojů, díky čemuž má pestré zkušenosti a ucelený pohled na oblast veřejných zakázek.

V jejím portfoliu figuruje nemocnice, léčebné ústavy a města, jejichž projekty dosáhly stovek miliard korun. Její rady a zkušenosti vedly k úspěšné realizaci mnoha zakázek z dotací v oblasti zdravotnictví a poskytování dotačních zdrojů.

Školení s Kateřinou Koláčkovou nikdy nejsou nudná. Vždy má pro vás připravený nějaký zajímavý příběh nebo poučení, které přímo souvisí s reálným světem veřejných zakázek. Její metody a postupy vás nejen naučí, jak být v oblasti úspěšnější, ale také vás inspirují k tomu, abyste se neustále vyvíjeli a zlepšovali.

Kateřina je nejen vyhledávanou lektorkou na odborných konferencích a seminářích, ale také zároveň školitelkou v OTIDEA, kde má příležitost podělit se o své bohaté zkušenosti s vámi, našimi cennými klienty. Těšte se na školení s Kateřinou Koláčkovou a vstupte do světa veřejných zakázek s nadšením, které vás bude provázet na celé vaší profesní cestě!

Mgr. Miroslav Knob
Mgr. Miroslav Knob

Během studia na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně sbíral Mirek zkušenosti mj. na Ústavním soudu či v Kanceláři veřejného ochránce práv, po ukončení studia pracoval jako vedoucí oddělení na Sekci veřejných zakázek ÚOHS. Po nástupu do OTIDEA se nejprve věnoval administraci veřejných zakázek a v současné době je právníkem v OTIDEA LEGAL. 

Mirek se zaměřuje na právo veřejných zakázek, přezkum námitek a řízení před ÚOHS, v rámci činnosti advokátní kanceláře se nicméně věnuje všem oborům práva. 

Účastníci školení na Mirkovi nejvíce oceňují jeho skvělé vyjadřovací schopnosti a lidský přístup. Díky svým zkušenostem ze státní správy dokáže nahlížet na problém z obou stran barikády a kromě záživného výkladu tak zodpoví i všechny všetečné dotazy z publika. 

Mgr. Jakub Kubíček, DiS.
Mgr. Jakub Kubíček, DiS.

Jakub se ve své praxi zaměřuje zejména na administraci veřejných zakázek financovaných z dotačních titulů.

Do jeho portfolia patří zejména veřejné zakázky na dodávky vybavení a stavební obnovu památek a budov, ale rovněž i veřejné zakázky na služby. Zkušenosti ze zadáváním a komunikací s dotačními orgány vám předá na svých školeních lehkou a zábavnou formou.

Místo konání

Hotel Olšanka

Táboritská 1000/23, Praha 3 - Žižkov

Zastávka tramvaje č. 5, 9, 15, 26 - Olšanské náměstí
Zastávka metra A - Flora

Cena:
1 900,00 Kč
+ 21% DPH
2 299,00 Kč s DPH

Organizační a technické zabezpečení, náklady lektora, materiály pro účastníky, občerstvení

Otidea vzdělávání

Školení na míru

Sestavte si školení, které bude odpovídat Vašim představám. Zrealizujeme jej pro Vás na klíč.

Zjistit více