ZPĚT

VZ pro středně pokročilé zadavatele

Lektor:
Mgr. Kateřina Koláčková
Mgr. Lucie Moravčíková
Datum: 27.01.2022
Délka: 05:00 hod (09:00 - 14:00)
Forma: ONLINE školení
Úroveň: Středně pokročilý
Určeno pro: Zadavatele
Mgr. Kateřina Koláčková
Mgr. Kateřina Koláčková

Lektorka Kateřina Koláčková se více než 18 let věnuje ve společnosti OTIDEA komplexní administraci zadávacích řízení a poradenství v oblasti veřejných zakázek. V roce 2015 se stala ředitelkou poradenské společnosti OTIDEA.

Pravidelně přednáší na odborných konferencích, seminářích a účastní se veřejných diskuzí k zákonu. Souhrnná hodnota jí realizovaných projektů je v řádech úctyhodných stovek miliard korun.

Mezi její referenční klienty patří Senát ČR, Úřad vlády ČR, ale především města a obce. 

Kateřina Koláčková je nejpovolanější lektor díky své rozsáhlé praxi se schopností vysvětlit nejsložitější problematiku v oblasti veřejných zakázek laikům i profesionálům.

Její školení jsou vedená poutavou formou bez zbytečných výkladů paragrafů - probíranou látku vysvětluje na praktických příkladech ze své praxe.

Mgr. Lucie Moravčíková
Mgr. Lucie Moravčíková

V oblasti veřejných zakázek působí od roku 2009 se specializací na právní aspekty zadávacích řízení zejména s přihlédnutím ke stanovení předpokládané hodnoty veřejných zakázek, změn závazku ze smlouvy a veškeré související otázky, otázku koncesních řízení a oblasti elektronizace veřejných zakázek.  

V současné době působí na pozici právníka společnosti OTIDEA. Aktivně přednáší, publikuje a poskytuje poradenství jak veřejným zadavatelům, zadavatelům sektorových veřejných zakázek tak i dodavatelům, kterým zejména pomáhá s přípravou nabídek a obranou proti nesprávnému postupu zadavatele. 

Proškolila několik tisíc zadavatelů i dodavatelů ve veřejných zakázkách. Ve svých školeních se zaměřuje na osvětlení složité oblasti veřejných zakázek tak, aby se účastníci následně snáze orientovali nejen v zákoně, ale především v nekonečném množství povinností a pravidel.

Rozsah a náplň

Základní zásady s přihlédnutím k sociálně odpovědnému zadávání

Využití in-house pravidel obchodování mezi zadavateli a s nimi spojenými osobami

Jak stanovit kvalifikaci a nenaběhnout si, omezování účasti dodavatelů v zadávacím řízení

Vyhrazená změna, jako záchrana před turbulentními změnami cen a termínů realizace

Je Cena skutečně tím nejjednodušším řešením v rámci hodnocení

Kdy použít jednací řízení bez uveřejnění

Změny smluv po jejich podpisu a jak je využívat co nejefektivněji. 

Cíl

Cílem kurzu je zasvětit středně pokročilé zadavatele do odborné problematiky specifických institutů zákona o zadávání veřejných zakázek, které při správné aplikaci pomohou usnadnit zadavatelskou praxi nejen v průběhu soutěže ale i při samotném plnění veřejné zakázky.  Pohled na aktuální rozhodovací praxi Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže. 

Místo konání

Webové rozhraní online přenosu

Poznámka

Těsně před začátkem vysílání Vám odešleme jedinečný odkaz pro vstup, který jednoduše vložíte do internetového prohlížeče a není třeba nic víc.

Potřebujete svůj vlastní PC a internetové připojení. V průběhu školení budete mít možnost klást otázky pomocí psaných komentárů nebo mikrofonu a lektoři na ně průběžně budou reagovat.

Cena:
3 500,00 Kč
+ 21% DPH
4 235,00 Kč s DPH

V případě online kurzů je jedna přihláška platná pro jednoho účastníka kurzu, objednatel není oprávněn zpřístupnit obsah školení více než jedné osobě. V případě, že se kurzu má účastnit více osob od téhož objednatele, je objednatel povinen požádat o multilicenci. V případě, že nebude o multilicenci požádáno, jedná se o neoprávnění užití práv třetí osoby.

Otidea vzdělávání

Školení na míru

Sestavte si školení, které bude odpovídat Vašim představám. Zrealizujeme jej pro Vás na klíč.

Zjistit více