Eliška Vyhnánková

Eliška Vyhnánková

Živí se jako konzultantka v oboru sociálních médií. Nabízí poradenství a odborně vedená školení využití sociálních sítí Facebook, Twitter, LinkedIn aj. ve firmách i pro jednotlivce. Svým klientům předává znalosti z dlouholeté praxe.

 • Profesní zkušenosti

  • Před odchodem na volnou nohu v červnu 2013 pracovala jako manažerka nových médií ve společnosti NEWTON Media, kde se kromě jiného starala také o rozvoj nástrojů na monitoring sociálních sítí.
  • Pravidelně přednáší, moderuje odborné akce a publikuje nejen na internetových serverech (Marketing & Media, Strategie, TyInternety, Lupa, Mediaguru a další).
  • Od ledna 2017 spolupracuje částečně s Dark Side jako Head of social a podílí se na tvorbě social media kampaní pro klienty této agentury.

  Ve volném čase 

  • Ve volném čase je hlavně geekem s láskou k filmům, seriálům, knihám … speciálně těm se sci-fi tématikou. Více jak šest let byla spolumajitelkou firmy FAN BASE, která byla zaměřená na filmový a seriálový merchandising a pořádala akce se zahraničními i českými hosty pod značkou Stars in Prague. Od roku 2001 do května 2015 vedla tým Czech Star Wars Universe, který sdružuje české a slovenské fanoušky Hvězdných válek, pořádá pravidelné akce a setkání a zastřešuje další aktivity kolem tohoto filmového fenoménu. Na přelomu roku 2015 a 2016 pomáhala odstartovat server Filmtoro. Rostoucí objem práce ale bohužel odsunul volnočasové aktivity opravdu jen do kategorie zábavy a volného času.


Partneři

Více