ZPĚT

Necenová kritéria a jejich hodnocení

Lektor:
Mgr. Kateřina Koláčková
Datum: 12.09.2024
Délka: 03:00 hod (09:00 - 12:00)
Forma: Prezenční školení
Úroveň: Začátečník
Určeno pro: Zadavatele

Rozsah a náplň

  • Vyvažování ceny a kvality: Kdy a jak správně hodnotit
  • Možnosti hodnocení s ohledem na odpovědné zadávání
  • Hodnocení technických parametrů: Klíčové postupy a principy
  • Praktické využití hodnotících pohovorů: Jak efektivně vést a vyhodnotit pohovory
  • Rozhodovací praxe a praktické ukázky: Reálné příklady z praxe


 

Cíl

Naučte se vyvažovat cenu a kvalitu při zadávání veřejných zakázek. Prozkoumejte, jaká kvalitativní kritéria zohlednit, jak integrovat odpovědné zadávání, zahrnout technické parametry a využít hodnotící pohovory v hodnocení. Vše je podloženo praktickými příklady, díky čemuž získáte komplexní přehled a nástroje pro efektivní zadávání zakázek. Přijďte se naučit, jak efektivně vyvažovat různé aspekty hodnocení a dosáhnout nejlepších výsledků při zadávání veřejných zakázek.

Mgr. Kateřina Koláčková
Mgr. Kateřina Koláčková

Vstup do světa veřejných zakázek s Kateřinou Koláčkovou znamená dobrodružství a cestu za znalostmi, které dokážou v praxi skutečně fungovat. S dlouholetou zkušeností v administraci veřejných zakázek a odborným poradenstvím v této složité oblasti je Kateřina respektovanou expertkou. Realizuje a administruje zakázky nejen z dotačních zdrojů, ale také z jiných financovacích zdrojů, díky čemuž má pestré zkušenosti a ucelený pohled na oblast veřejných zakázek.

V jejím portfoliu figurují nemocnice, léčebné ústavy a města, jejichž projekty dosáhly stovek miliard korun. Její rady a zkušenosti vedly k úspěšné realizaci mnoha zakázek z dotací v oblasti zdravotnictví a poskytování dotačních zdrojů.

Školení s Kateřinou Koláčkovou nikdy nejsou nudná. Vždy má pro vás připravený nějaký zajímavý příběh nebo poučení, které přímo souvisí s reálným světem veřejných zakázek. Její metody a postupy vás nejen naučí, jak být v oblasti úspěšnější, ale také vás inspirují k tomu, abyste se neustále vyvíjeli a zlepšovali.

Kateřina je nejen vyhledávanou lektorkou na odborných konferencích a seminářích, ale také zároveň školitelkou v OTIDEA, kde má příležitost podělit se o své bohaté zkušenosti s vámi, našimi cennými klienty. Těšte se na školení s Kateřinou Koláčkovou a vstupte do světa veřejných zakázek s nadšením, které vás bude provázet na celé vaší profesní cestě!

Místo konání

Učebny Otidea

Budova UNI spol s.r.o.

Slezská 2127/13

Praha 2 - Vinohrady

Cena:
3 500,00 Kč
+ 21% DPH
4 235,00 Kč s DPH

Organizační a technické zabezpečení, náklady lektora, materiály pro účastníky, občerstvení.

Otidea vzdělávání

Školení na míru

Sestavte si školení, které bude odpovídat Vašim představám. Zrealizujeme jej pro Vás na klíč.

Zjistit více