ZPĚT

Práva dodavatele v zadávacím řízení - ON-LINE

Lektor:
Mgr. Lucie Moravčíková
Datum: 10.07.2024
Délka: 03:00 hod (09:00 - 12:00)
Forma: Online živý přenos
Úroveň: Začátečník
Určeno pro: Dodavatele

Rozsah a náplň

  1. Postavení dodavatele v zadávacím řízení
  2. Jak komunikovat se zadavatelem
  3. Požadavky v zadávací dokumentaci
  4. Požadavky na kvalifikaci
  5. Hodnocení nabídek
  6. Výzvy, žádosti a vysvětlení
  7. Jak se bránit zadavateli

Cíl

Cílem školení je seznámit dodavatele, kteří se uchází o veřejné zakázky s tím, jaká mají práva. Co vše od nich může zadavatel požadovat, co musí a nemusí dokládat, jaké požadavky jsou už mimo hranici zákona a jak se proti zadavateli bránit. Milí dodavatelé, zadavatelé si k vám nemohou dovolit všechno. Buďte připraveni a naučte se zadavatele odpálkovat tam, kde je zákon na vaší straně.

Mgr. Lucie Moravčíková
Mgr. Lucie Moravčíková

V oblasti veřejných zakázek působí Lucie již od roku 2009. Jako právnička v OTIDEA se specializuje zejména na změny závazku ze smlouvy a veškeré související otázky, koncesní řízení a oblast elektronizace veřejných zakázek.  

Lucie publikuje a poskytuje poradenství jak zadavatelům, tak i dodavatelům, ale také velmi ráda přednáší - nenechte si ujít její školení a webináře! Proškolila již stovky zadavatelů i dodavatelů, kteří předané poznatky využívají každý den. Ve svých školeních se zaměřuje na osvětlení složité oblasti veřejných zakázek tak, aby se účastníci následně snáze orientovali nejen v zákoně, ale především v nekonečném množství povinností a pravidel.

Místo konání

Webové rozhraní online přenosu

Poznámka

Těsně před začátkem vysílání Vám odešleme jedinečný odkaz pro vstup, který jednoduše vložíte do internetového prohlížeče a není třeba nic víc.

Potřebujete svůj vlastní PC a internetové připojení. V průběhu školení budete mít možnost klást otázky pomocí psaných komentářů nebo mikrofonu a lektoři na ně průběžně budou reagovat.

V případě online kurzů je jedna přihláška platná pro jednoho účastníka kurzu, objednatel není oprávněn zpřístupnit obsah školení více než jedné osobě.

Cena:
3 500,00 Kč
+ 21% DPH
4 235,00 Kč s DPH

V ceně je zahrnuto organizační a technické zajištění, náklady lektora.

Otidea vzdělávání

Školení na míru

Sestavte si školení, které bude odpovídat Vašim představám. Zrealizujeme jej pro Vás na klíč.

Zjistit více