ZPĚT

Řešení konfliktů ONLINE

Lektor:
Mgr. Marie Princlová
Datum: 01.10.2024
Délka: 06:00 hod (09:00 - 15:00)
Forma: Online živý přenos
Úroveň: -
Určeno pro: Rozvoj měkkých dovedností

Rozsah a náplň

  • Pochopit vznik emocí.
  • Naučit se zvládat vlastní emoce.
  • Naučit se zvládat emočně vypjaté komunikace.
  • Poznat typy kritiky.
  • Naučit se přijímat kritiku.
  • Naučit se vyjadřovat konstruktivní kritiku.
  • Umět najít potenciál na uzavírání dohod.
  • Naučit se základy vyjednávání.

 

Cíl

Vznik emocí, zvládání vlastních emocí, vládání emočně vypjaté komunikace, zbavení se energie emocí, trénink zvládání emočních situací, kritika, typy kritiky, jak přijímat kritiku, konstruktivní kritika, nekritický přístup, práh citlivosti na změnu, uzavírání dohod, základy vyjednávání. 

Mgr. Marie Princlová
Mgr. Marie Princlová

Marie je skutečnou odbornicí v oblasti rozvoje kompetencí zaměstnanců jak v ziskovém, tak neziskovém sektoru. Její znalosti a dovednosti se týkají klíčových oblastí jako marketing, prodej, management a měkké dovednosti. Její zkušenosti ji činí nezastupitelnou pro organizace hledající zlepšení a růst. Její schopnost přenášet tuto odbornost na ostatní je nepřehlédnutelná, a její studenti a účastníci jejích projektů, mají to štěstí, že mohou využít jejích bohatých znalostí a zkušeností. 

Nese ve svém portfoliu bohaté zkušenosti s realizací projektů ve školství a v mezinárodním prostředí. Její interdisciplinární přístup a schopnost pracovat s různorodými organizacemi jí umožňují dosahovat skvělých výsledků a přinášet nové perspektivy do různých sektorů. Je inspirací pro všechny, kteří chtějí posunout své kompetence na vyšší úroveň.

Místo konání

Webové rozhraní online přenosu

Poznámka

Těsně před začátkem vysílání Vám odešleme jedinečný odkaz pro vstup, který jednoduše vložíte do internetového prohlížeče a není třeba nic víc.

Potřebujete svůj vlastní PC a internetové připojení. V průběhu školení budete mít možnost klást otázky pomocí psaných komentářů nebo mikrofonu a lektoři na ně průběžně budou reagovat.

V případě online kurzů je jedna přihláška platná pro jednoho účastníka kurzu, objednatel není oprávněn zpřístupnit obsah školení více než jedné osobě.

Cena:
4 000,00 Kč
+ 21% DPH
4 840,00 Kč s DPH

Organizační a technické zabezpečení, náklady lektora, materiály pro účastníky.

Otidea vzdělávání

Školení na míru

Sestavte si školení, které bude odpovídat Vašim představám. Zrealizujeme jej pro Vás na klíč.

Zjistit více