ZPĚT

Zjednodušené a otevřené řízení jedním tahem

Lektor:
Mgr. Kateřina Koláčková
Datum: 04.09.2024
Délka: 05:00 hod (09:00 - 14:00)
Forma: Prezenční školení
Úroveň: Začátečník
Určeno pro: Zadavatele

Rozsah a náplň

  • Podrobný průběh zjednodušeného podlimitního řízení a otevřeného řízení
  • Efektivní nastavení zadávacích podmínek pro úspěšné řízení
  • Praktický návod na vyplnění formulářů v rámci zadávacích řízení
  • Klíčové kroky k úspěšnému ukončení řízení

Cíl

Seznamte se s významem a výhodami zjednodušeného a otevřeného řízení pro zadavatele veřejných zakázek. Naučte se základní principy, které vám umožní pracovat s minimem kroků a maximalizovat efektivitu. Pomocí praktických příkladů zjistíte, jak realizovat zakázky tzv. jedním tahem. Účastníci školení budou mít možnost diskutovat, sdílet zkušenosti a získat odpovědi na své otázky. Získejte cenné dovednosti, které vám umožní efektivněji řídit veřejné zakázky s minimem komplikací a maximální transparentností. Nezmeškejte příležitost zlepšit své schopnosti a zajistit úspěch vašich zakázek!

Mgr. Kateřina Koláčková
Mgr. Kateřina Koláčková

Vstup do světa veřejných zakázek s Kateřinou Koláčkovou znamená dobrodružství a cestu za znalostmi, které dokážou v praxi skutečně fungovat. S dlouholetou zkušeností v administraci veřejných zakázek a odborným poradenstvím v této složité oblasti je Kateřina respektovanou expertkou. Realizuje a administruje zakázky nejen z dotačních zdrojů, ale také z jiných financovacích zdrojů, díky čemuž má pestré zkušenosti a ucelený pohled na oblast veřejných zakázek.

V jejím portfoliu figurují nemocnice, léčebné ústavy a města, jejichž projekty dosáhly stovek miliard korun. Její rady a zkušenosti vedly k úspěšné realizaci mnoha zakázek z dotací v oblasti zdravotnictví a poskytování dotačních zdrojů.

Školení s Kateřinou Koláčkovou nikdy nejsou nudná. Vždy má pro vás připravený nějaký zajímavý příběh nebo poučení, které přímo souvisí s reálným světem veřejných zakázek. Její metody a postupy vás nejen naučí, jak být v oblasti úspěšnější, ale také vás inspirují k tomu, abyste se neustále vyvíjeli a zlepšovali.

Kateřina je nejen vyhledávanou lektorkou na odborných konferencích a seminářích, ale také zároveň školitelkou v OTIDEA, kde má příležitost podělit se o své bohaté zkušenosti s vámi, našimi cennými klienty. Těšte se na školení s Kateřinou Koláčkovou a vstupte do světa veřejných zakázek s nadšením, které vás bude provázet na celé vaší profesní cestě!

Místo konání

Učebny Otidea

Budova UNI spol s.r.o.

Slezská 2127/13

Praha 2 - Vinohrady

Cena:
4 000,00 Kč
+ 21% DPH
4 840,00 Kč s DPH

Organizační a technické zabezpečení, náklady lektora, materiály pro účastníky, občerstvení

Otidea vzdělávání

Školení na míru

Sestavte si školení, které bude odpovídat Vašim představám. Zrealizujeme jej pro Vás na klíč.

Zjistit více